MuteDesign

Dźwięk towarzyszy nam od zawsze. Jednak z biegiem postępu technologicznego i gospodarczego niechciany hałas coraz bardziej zakłóca nasze codzienne życie. Najnowszy trend w projektowaniu wnętrz – duże otwarte przestrzenie – wprawdzie sprzyjają współpracy, ale równocześnie stanowią mocno niedoskonałe środowisko akustyczne. Rozpraszają nas rozmowy innych, dzwonki telefonów czy dźwięki pracujących drukarek. MuteDesign® oferuje produkty akustyczne, które redukują niechciany hałas w każdym rodzaju pomieszczeń. Zgodnie z naszym motto – „cisza jest sztuką” – łączymy redukcję hałasu z uniwersalną, zrównoważoną formą produktów.Uważamy, że zrównoważone środowisko akustyczne powinno odgrywać kluczową rolę we współczesnym projektowaniu wnętrz.

Dźwięk zawsze był z nami. Jednak wraz z rozwojem technologicznym i gospodarczym, coraz więcej źródeł niechcianego hałasu zakłóca nasze codzienne życie. Najnowszy trend w designie – duże otwarte przestrzenie ze szklanymi ścianami i wysokimi sufitami, zdecydowanie sprzyja współpracy … ale tworzy także sub-optymalne środowisko akustyczne. Środowisko, w którym wszystkie odgłosy rozmów, dzwonków lub drukarek podświadomie nas rozpraszają. W Hush wierzymy, że zrównoważone środowisko akustyczne może zwiększyć produktywność, kreatywność i dobre samopoczucie w miejscu pracy, a także w miejscach, w których spotykamy się i spotykamy.

Uważamy, że zrównoważone środowisko akustyczne powinno odgrywać kluczową rolę we współczesnym projektowaniu wnętrz.

Dźwięk towarzyszy nam od zawsze. Jednak z biegiem postępu technologicznego i gospodarczego niechciany hałas coraz bardziej zakłóca nasze codzienne życie. Najnowszy trend w projektowaniu wnętrz – duże otwarte przestrzenie – wprawdzie sprzyjają współpracy, ale równocześnie stanowią mocno niedoskonałe środowisko akustyczne. Rozpraszają nas rozmowy innych, dzwonki telefonów czy dźwięki pracujących drukarek. MuteDesign® oferuje produkty akustyczne, które redukują niechciany hałas w każdym rodzaju pomieszczeń. Zgodnie z naszym motto – „cisza jest sztuką” – łączymy redukcję hałasu z uniwersalną, zrównoważoną formą produktów.

Naszą pasją jest poprawa zarówno właściwości akustycznych, jak i stylu każdego wnętrza.

Zgodnie z naszym motto – „sztuka ciszy” – łączymy redukcję hałasu z uniwersalną, zrównoważoną formą produktów. Aby tego dokonać, współpracujemy z doświadczonym laboratorium akustycznym oraz ze znanymi projektantami i architektami. Nasze produkty tworzymy wraz z ekspertami w dziedzinie akustyki i otrzymują one poświadczenie o najwyższej wydajności w zakresie absorpcji oraz izolacji zbędnego hałasu. W MuteDesign® wierzymy, że doskonałe działanie powinno iść w parze ze stylem. Proste i klasyczne formy naszych paneli akustycznych pasują nie tylko do przestrzeni biurowych, ale również do restauracji, szkół, bibliotek i domów prywatnych.