2 lutego 2014

Nowa kolekcja siedzisk FIN oraz NEON produkcji Marbet Style

Miło nam przedstawić Państwu najnowsze kolekcje siedzisk produkcji Marbet Style. W skład nowości wchodzą linie FIN oraz Neon. Zaprezentowane kolekcje mebli i sztukaterii firmy Marbet nawiązują do stylistyki polskiego modernizmu lat 50. i 60. W harmonijny sposób łączą klasykę rodzimego wzornictwa ze współczesnymi miejskimi trendami. Wykorzystują charakterystyczne dla tamtego okresu organiczne linie, symetryczne kontury i przede wszystkim naturalne materiały, takie jak sklejka czy wełna.

”  Widoczne stylistyczne odniesienia nawiązują do klimatu tamtych lat: muzyki jazzowej, filmów, mody i przedmiotów codziennego użytku. Przykładem jest zastosowana w kolekcji FIN gięta sklejka w połączeniu z czarnym kolorem nóżek; przywodzi ona na myśl formy telewizorów i radioodbiorników z lat sześćdziesiątych – powiedział Tomasz Augustyniak, projektant kolekcji Marbet Style.

Nowoczesne wnętrza uzupełnione sztukaterią uosabiają nowe wartości i nabierają prawdziwego charakteru i indywidualizmu. Wymaga to jedynie ciekawego pomysłu i dobrego materiału – a naszym zdaniem nowa kolekcja firmy Marbet to idealny materiał do tworzenia takich kompozycji ściennych i sufitowych – mówi projektant kolekcji Marbet Design, Łukasz Fragstein ”

Dokładny opis produktów, dane techniczne oraz materiały znajdują się na naszej stronie ( kliknij zdjęcie ) . Serdecznie zapraszamy do lektury

FIN - najnowsza kolekcja Marbet Style             Neon najnowsza kolekcja Marbet Style